O nás

WC PARTNER s.r.o. je rodinná spoločnosť a jej zakladateľmi sú manželia Andrea Vadkerti a Radko Vadkerti. Sídlo firmy so 100% slovenskými koreňmi je v Komárne. WC PARTNER s.r.o. je firma zaoberajúca sa prenájmom mobilných WC a ich kompletným servisom.

Napriek tomu, že bola firma založená až v roku 2017, majú majitelia WC PARTNER s.r.o. dlhoročné skúsenosti v oblasti prenájmu mobilných zariadení. Spolumajiteľ spoločnosti Radko Vadkerti má za sebou množstvo realizovaných akcií (festivalov a podujatí) súvisiacich s prenájmom mobilných WC, ktoré zaručujú prvotriedne služby pre našich zákazníkov a partnerov.

Rodina Vadkerti žije v Komárne, má znalosť o lokálnych podmienkach v regióne a disponuje bohatým sociálnym kapitálom, na základe toho sa konatelia rozhodli zamerať sa na prenajímanie mobilných záchodov v okresoch: Komárno, Nové Zámky, Dunajská Streda, Bratislava, Galanta, Senec, Šaľa, Nitra, Levice, Zlaté Moravce, Topoľčany, Hlohovec, Trnava a Pezinok. V daných okresoch môžu naši partneri rátať s promptným a efektívnym prístupom z našej strany. 

WC PARTNER s.r.o. kladie dôraz na viacjazyčnú komunikáciu, aby pri komunikácii s partnermi nebola prekážkou jazyková bariéra. Komunikácia v slovenskom, maďarskom, prípadne i anglickom jazyku je samozrejmosťou.

„Pre našu firmu je veľkou prioritou spokojná klientela, ktorá bude s dôverou využívať naše služby nie len jednorázovo, ale i opakovane. Neustále pracujeme na skvalitňovaní našich služieb s cieľom poskytnúť stály, kvalitný a vysoký štandard služieb. Náš park mobilných WC je neustále obnovovaný a rozširovaný, čím napreduje úroveň aj rozsah poskytovaných služieb pre našich partnerov.“ – WC PARTNER s.r.o.